Artykuł6

Oto podstrona: 5


Kia Rio stał się oprawą na szczycie segmentu samochodów subkompaktowych. Chociaż Rio było już potężną maszyną do jazdy, zespół rozwojowy Kia teraz wziął sedana na wyższy poziom. Kia Rio 2016 nie tylko ma bardziej sportowy wygląd, ale także wnętrze zostało odnowione. Wydajność i znakomity profil bezpieczeństwa sedana sprawiają, że jest to świetny wybór dla każdej rodziny.

Sedan Kia Rio 2016 jest wyposażony w ekologiczny, czterocylindrowy silnik o pojemności 1,6 litra. O łącznej mocy 138 KM i momencie obrotowym 123 lb.-ft, silnik okazuje się idealnie pasować do małego sedana. Silnik ma szeroki zakres mocy, co przydaje się podczas lotu po mieście. Według Edmunda, oszczędzający paliwo sedan może dostać się do 38 mpg na autostradzie. Podczas gdy sześciobiegowa manualna skrzynia biegów będzie standardowo dostępna, potencjalni nabywcy mogą również zdecydować się na automatyczną skrzynię biegów.

Z punktu widzenia stylizacji, nowy Kia Rio jest jednym z najbardziej atrakcyjnych sedanów w swojej klasie. Aby dać Rio bardziej wyraźną obecność na drodze, teraz posiada nieco węższą wkładkę kratki. Reflektory zostały również umieszczone do wewnątrz, podnosząc w ten sposób sportowy charakter sedana. W przeciwieństwie do wychodzącego modelu, sedan Kia Rio 2016 jest teraz wyposażony w owalne światła przeciwmgielne. Digital Yellow i Urban Blue to tylko dwa z ekscytujących kolorów farby, z których kupujący mogą wybierać.

W środku sedan Kia Rio 2016 korzysta z wielu ulepszeń. Otaczając kabinę miękkimi materiałami, wnętrze ma teraz zauważalnie wyrafinowany wygląd. Ze względu na zastosowanie większej ilości pianki o dużej gęstości hałas drogowy powinien być minimalny. Pasażerowie nie tylko będą mogli jeździć w pełnym komforcie, ale także zmieścić cały bagaż z tyłu. Według Top Speed, duży bagażnik rio oferuje prawie 14 metrów przestrzeni ładunkowej.

Ku uciesze potencjalnych nabywców wzrosła liczba dostępnych funkcji. Niektóre standardowe urządzenia obejmują port USB, radio satelitarne, a / C i sterowanie dźwiękiem zamontowanym na kierownicy. Wykończenie EX przynosi odrobinę więcej technologii do tabeli, w tym wpis bez kluczy. Model SX, wyposażony w sportowy układ zawieszenia i 17-calowe koła, zdecydowanie podnosi poziom emocji podczas jazdy. Nowy i ulepszony system nawigacji to kolejna wyróżniającą się cechą ultra-sportowego modelu SX.

Pod względem bezpieczeństwa, nowe Rio zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonałą ochronę przed awariami. Wykończenie SX jest nawet standardowo wyposażone w wygodną kamerę cofania.

Przystępność cenowa pozostanie jednym z najlepszych atrybutów Kia Rio. Cena wywoławcza wynosi 14.815 dolarów, co prawdopodobnie przyciągnie uwagę kupujących samochody o poglądach budżetowych. Sedan Kia Rio 2016 powinien trafić do dealerów w każdej chwili.