Artykuł5

Oto podstrona: 2


Dell, jak wszyscy wiemy, to amerykańska międzynarodowa firma komputerowa działająca w ponad 100 krajach na całym świecie. Specjalizują się w sprzedaży wszelkiego rodzaju sprzętu komputerowego i akcesoriów, od komputerów stacjonarnych i domowych po laptopy i netbooki. Produkują również tablety, smartfony, akcesoria komputerowe, takie jak mysz, urządzenia pamięci masowej i wiele innych. Dell został uznany za jednego z 5 największych producentów komputerów na świecie i podbił serca milionów użytkowników na całym świecie dzięki swoim wyjątkowym standardom wsparcia i zaangażowania oferowanym klientom, a także poziomowi wyboru i niskim cenom ich modeli.

Najbardziej rozpowszechnioną częścią sprzedaży w odniesieniu do Dell jest sprzedaż laptopów lub notebooków, jak to się obecnie nazywa pieszczotliwie. Dell ma obecnie na rynku kilka notebooków. Wszystkie są nazywane różnymi konwencjami nazewnictwa, takimi jak Vostro, Inspiron, Studio i XPS. Dell kategoryzuje swoje produkty na podstawie ich ceny i funkcji premium i odniosły duży sukces dzięki serii notebooków Inspiron.

Seria Dell Inspiron to seria komputerów przenośnych Dell klasy średniej, które mają załadowane wszystkie niezbędne gadżety i funkcje, a jednocześnie mają atrakcyjne schematy cenowe, a także są elegancko zaprojektowane. Głównym modelem, który obecnie zajmuje się sprzedażą na najwyższym poziomie, jest Dell Inspiron 15. Model ten jest szczególnie znany wśród młodzieży i osób uczących się w college'u, a dziś poświęćmy trochę czasu, aby naprawdę dowiedzieć się, co czyni ten model tak wyjątkowym i drogim, a co czyni wyróżnia się na tle konkurencji.

Dell Inspiron 15 to notebook klasy średniej, który oferuje duży 15-calowy ekran LED. 15-calowy ekran jest tym, co łączy 15 z nazwą komputera. Ekran LED zapewnia krystalicznie czysty i wyraźny obraz i powoduje mniejsze obciążenie oczu. Większy ekran jest niewątpliwie motorem wyboru laptopa, ponieważ najlepiej nadaje się do oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości, a także do grania w gry z wyższej półki. Styl jest schludny, a kamera internetowa i mikrofon 0.3 Mega Pixel są ładnie zintegrowane z przednim panelem wyświetlacza.

To, co leży pod skórą, bardziej rzuca się w oczy, ponieważ notebook ma nowy procesor Core i3 od Intela, a także ma 3 GB pamięci RAM. Ta kombinacja wystarczy, aby pchnąć laptopa na wyżyny pod względem wydajności, a jedyne, czego można było powiedzieć, to brakowało dedykowanej karty graficznej, ale wewnętrzny silnik graficzny Intel nie sprawia, że ​​jest to duży problem. Notebook jest zasilany oryginalnym 64-bitowym systemem operacyjnym Windows 7 Home Premium i jest wyposażony w wystarczającą liczbę portów USB i innych, w tym gniazd HDMI.

Zasadniczo Dell Inspiron 15 to apetyczny wybór i jest dostępny za znacznie niższą cenę w porównaniu do podobnych modeli HP, Toshiba i Lenovo. DCL to sklep komputerowy, który oferuje elektronikę i komponenty cyfrowe w bardzo konkurencyjnej cenie.